Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

AnasayfaKapıGaleriLatest imagesAramaKayıt OlGiriş yap

HeXeaN---İtirafım Lisanım

Önceki başlık Sonraki başlık Aşağa gitmek 
Yazar Mesaj
Admin
Admin
Admin
Admin

Yaş : 32 Kayıt tarihi : 06/10/08 Mesaj Sayısı : 718 Nerden : Emperyalizmin Odağı Olmuş bi Yerden

HeXeaN---İtirafım Lisanım Vide
MesajKonu: HeXeaN---İtirafım Lisanım   HeXeaN---İtirafım Lisanım Icon_minitimeSalı Ekim 14, 2008 5:43 pm

İtirafım Lisanım

yıllarca beklediğim günün sonuna vardım,filizlenen umutlarımın yerini acım sarsın,aradığım maneviyatı kalbimden çaldın,daldığım bir rüyanın ortasında kaldın,üzülmemek elde değil hayatımı adadım,gördüğüm her rüyamda sadece sen vardın,hayallerimi aldın,umutlarımı yaktın,girilmeyen kalbime kelepçeni taktın,sevgi büyük bir dindir benim dinim sensin,sana nasıl taptığımı göz yaşlarım söylesin,öylesin bir gülüşünle kalbimi feth ettin,alevlenen bu aşkının ateşini kül ettin,ve teksin senden başka olmıcağını bilesin,sevildiğini bilesin her ne de olsa eldesin,hayal kurdum hayalimin temelini devirdin,görünüş itibariyle sen dünyada yeksin,kalbin temiz olduğundan bir nevi eşsizsin,bakışlarınla bu bedeni erittin,bütün umutlarımı bulutlara gizledim,sana adadığım kalbimi güneşe erittim,uzun geçen gecelerde ismini zikrettim,hayatımda ilk defa bir kız için ağladım,çünkü sana ben ölümüne tapdım,yaşıyorum belki şuan sakın sanma mutluyum,mutluluk yasaklandı bu kalbe sen olmadan,4 hasat beklerim yollarını yorulmadan,yolmadan saçlarımı kesmeden kollarımı beklerim yarınımı silerim hatıramı,bırak kalsın bir kaç anı

NAKARAT
bir hayal kur içinde sen ve ben,bir umut ver göz bebeklerinden
bir yıldız kaydı bu günde gökten,dileğim her zamanki gibi sen
bir güneş gibi doğduğun günden,batamazsın hiç kalbimden
günlerimde gizlediğim kederden,benim seni her nefeste zikreden
bu günde yine yarına bir neden,senden kalan bir parça anı tek neden

gece-gündüz demedim yollarını gözledim,özlediğim gözlerinin karasında esirim,bu gün yine dünden kaldım,yalan dünyada raksa kalktım,bir varmış bir yokmuşlarla hayatımı masal yaptım,yanıma yanaştığında salaklaştım farkındaydım,güzelliklerinle sen beni salak yaptın,hayatımda çığır aştım,bu akşamda güneş batsın,umutlarım sende kalsın,bırak yarın sensiz hayat biraz farklı aksın,gecelerimin aydınlığı olan aşkım kararsın,bırak sende anım kalsın,hiç olmazsa izin verde kalbim senin için çarpsın..

HeXeaN a.k.a Agresif Rhymer
https://hexean.yetkin-forum.com

HeXeaN---İtirafım Lisanım

Önceki başlık Sonraki başlık Sayfa başına dön 
1 sayfadaki 1 sayfası