Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

AnasayfaKapıGaleriLatest imagesAramaKayıt OlGiriş yap

DinLediğin Şarkının İçinde Geçen Bi CümLeyi Yaz

Önceki başlık Sonraki başlık Aşağa gitmek 
Yazar Mesaj
NeSLi_RahYaM
Moderatör
Moderatör
NeSLi_RahYaM

Yaş : 30 Kayıt tarihi : 09/01/09 Mesaj Sayısı : 663 Nerden : Cehennemin Dibinden

DinLediğin Şarkının İçinde Geçen Bi CümLeyi Yaz Vide
MesajKonu: DinLediğin Şarkının İçinde Geçen Bi CümLeyi Yaz   DinLediğin Şarkının İçinde Geçen Bi CümLeyi Yaz Icon_minitimeC.tesi Ocak 10, 2009 9:23 pm

arkamdan konuşurken adam oL LaNNN !!! .P
Admin
Admin
Admin
Admin

Yaş : 32 Kayıt tarihi : 06/10/08 Mesaj Sayısı : 718 Nerden : Emperyalizmin Odağı Olmuş bi Yerden

MesajKonu: Geri: DinLediğin Şarkının İçinde Geçen Bi CümLeyi Yaz   DinLediğin Şarkının İçinde Geçen Bi CümLeyi Yaz Icon_minitimeC.tesi Ocak 10, 2009 11:00 pm

kan damarda güzel intikam yakında Very Happy
https://hexean.yetkin-forum.com
NeSLi_RahYaM
Moderatör
Moderatör
NeSLi_RahYaM

Yaş : 30 Kayıt tarihi : 09/01/09 Mesaj Sayısı : 663 Nerden : Cehennemin Dibinden

MesajKonu: Geri: DinLediğin Şarkının İçinde Geçen Bi CümLeyi Yaz   DinLediğin Şarkının İçinde Geçen Bi CümLeyi Yaz Icon_minitimeCuma Ocak 16, 2009 11:03 pm

bakma, geriye bakma, kafana takma, çünkü deLirdim bennn
Admin
Admin
Admin
Admin

Yaş : 32 Kayıt tarihi : 06/10/08 Mesaj Sayısı : 718 Nerden : Emperyalizmin Odağı Olmuş bi Yerden

MesajKonu: Geri: DinLediğin Şarkının İçinde Geçen Bi CümLeyi Yaz   DinLediğin Şarkının İçinde Geçen Bi CümLeyi Yaz Icon_minitimePerş. Ocak 22, 2009 11:36 am

ağlamaklı gözlerinde,umutlar hep siyah renkte,dertler inan sonsuz olmaz,vardır kurtulu günü bekle Very Happy[kendi parçamı dinliom onun sözüdr Razz]
NeSLi_RahYaM
Moderatör
Moderatör
NeSLi_RahYaM

MesajKonu: Geri: DinLediğin Şarkının İçinde Geçen Bi CümLeyi Yaz   DinLediğin Şarkının İçinde Geçen Bi CümLeyi Yaz Icon_minitimeC.tesi Ocak 24, 2009 12:20 am

kimseler bilmezdi yine yarim
sen gidince gökyüzüne halim kalmaz oldu
günlüğüm yine senle mi doldu özledi yani
bulutlara sordum yine cevap yok
ağladım satırlara döktüm çok gelmedin
madem ki sevmedin kalbime hançer gibi saplanır ok
Admin
Admin
Admin
Admin

MesajKonu: Geri: DinLediğin Şarkının İçinde Geçen Bi CümLeyi Yaz   DinLediğin Şarkının İçinde Geçen Bi CümLeyi Yaz Icon_minitimeC.tesi Ocak 24, 2009 2:36 pm

gecemşi gündüzüme bağladım her hecemde sen vardın yokluğunda ağladımn ağladıkça sızladım yanı başımda perilerim arafta ilk sahne kemanla anlatan ilk darbe Very Happy
NeSLi_RahYaM
Moderatör
Moderatör
NeSLi_RahYaM

MesajKonu: Geri: DinLediğin Şarkının İçinde Geçen Bi CümLeyi Yaz   DinLediğin Şarkının İçinde Geçen Bi CümLeyi Yaz Icon_minitimeC.tesi Ocak 24, 2009 7:00 pm

GÜZ YAPRAKLARI DÜŞTÜ GAZELLER OLDU
BULUT İNDİ YERYÜZÜNE SEVDALI OLDU
BİR AVUNTU BİRAZ KEDER BÖYLE BİZE NELER OLDU
BU AYRILIK BİR DE HASRET ÇEKİLMEZ OLDU

AY KARANLIK HEP KARANLIK YÜZÜN BİZE DÖNER OLDU
BİR İHTİMAL DAHA VARDI FELAKET OLDU

Razz ouf duygusaLA bağLadm Very Happy:D:D

DinLediğin Şarkının İçinde Geçen Bi CümLeyi Yaz

Önceki başlık Sonraki başlık Sayfa başına dön 
1 sayfadaki 1 sayfası